Warsztat samochodowy w Jaworze usługami obejmuje kompletną renowację pojazdów zabytkowych, a w szczególności naprawy blacharskie i mechaniczne pojazdów. Samochody przyjeżdzające do warsztatu są często w tragicznym i opłakanym stanie, na dodatek ciężko jest zdobyć dla nich części zamienne i blacharskie elementy nadwozia. Efekt końcowy jest zawsze ten sam: samochód z drugim życiem, zabytkową duszą i rewelacyjnym wyglądem. Sprawdź przykładowe samochody, które zostały odtworzone w Jaworskim warsztacie.
Warszawa M20
Galeria zdjęć z odbudowy samochodu marki Warszawa model M20. To były najbardziej skorodowane resztki samochodu, które udało się zrekonstruować. Co prawda wszystkie elementy nadwozia (prócz lewego błotnika) były z jednego egzemplarza, ale ich stan był najgorszy jaki w życiu widziałem. Na naprawę (załatanie) brakujących elementów zużyłem ponad 5 arkuszy grubej blachy właściwej dla tego samochodu (1,5 mm).
Nie wszystkie zdjęcia zostały pokazane...
Renowacja Samochodów Zabytkowych 2011-2018 (0.088113069534302)
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.